Kontaktai

UAB MILDA

 

L. Ivinskio g. 2, Vingininkų k.,
75113, Šilalės r. sav.
Tel. (8 449) 76176
Faks. (8 449) 76166 
El. paštas 
info@milda.lt

 

Atsiskaitomosios sąskaitos:

 

AB bankas „Swedbank“

LT837300010122098476

 

AB DnB bankas

LT564010044500050243

 

AB SEB bankas

LT577044060002388376

 

UAB MILDA Administracija

 

Direktorius
Vidas Rimkus
Tel./faks. (8 449) 74201 
El. paštas 
Milda@milda.lt

 

Direktorius komercijai
Audrius Lokcikas
Tel./faks. (8 449) 76167
El. paštas 
AudriusL@milda.lt

 

Vyr. finansininkė
Indrė Vaičekauskienė

Tel. (8 449) 76176
Faks. (8 449) 76166
El. paštas 
Buhalterija@milda.lt

Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos vadovas
Alfonsas Ramažauskas
Tel./faks. (8 449) 76168
El. paštas 
DarboSauga@milda.lt

 

UAB MILDA Pardavimų skyrius

Pardavimų skyriaus vadovė
Vilma Vyšniauskienė
Tel./faks. (8 449) 76170
El. paštas 
Pardavimai@milda.lt

 

UAB MILDA Alyvų ir tepalų pardavimo skyrius

Vadybininkas
Rolandas Stulga
Tel./faks. (8 449) 76169
El. paštas 
Tepalai@milda.lt

 

UAB MILDA Buitinių dujų pilstymo ir pardavimo skyrius

Buitinių dujų pilstymo ir pardavimo skyriaus vadovas
Valdas Jakas
Tel./faks. (8 449) 74204
Mob. 8 686 68574
El. paštas 
Dujos@milda.lt